CETIRIZIN ADGC Potahované tablety, 100 ks
CETIRIZIN ADGC Filmtabletten
Výrobci: Zentiva Pharma GmbH
Kód produktu: 02663704
Dávkování: Filmtabletten
Obsah: 100 St
Věrnostní body: 95
Dostupnost: Na skladě
$13.38
$8.60
z německých lékáren na vaši adresu
Návod k použití CETIRIZIN ADGC Potahované tablety, 100 ks
Cetirizin-ADGC je lék proti alergii s účinnou látkou cetirizin dihydrochlorid. Používá se ke zmírnění nosních a očních příznaků u sezónní a celoroční alergické rýmy (senné rýmy) a ke zmírnění chronické kopřivky (chronické idiopatické kopřivky) u dospělých a dětí od 6 let. Tablety se užívají nerozkousané a zapíjejí se sklenicí tekutiny. Doporučené dávkování je 10 mg jednou denně u dospělých a dospívajících starších 12 let a 5 mg dvakrát denně u dětí ve věku 6 až 12 let. U pacientů se středně těžkou až těžkou poruchou funkce ledvin se doporučuje denní dávka 5 mg. Délka užívání závisí na individuálních příznacích a určuje ji lékař. Cetirizin-ADGC obsahuje léčivou látku cetirizin dihydrochlorid v dávce 10 mg v jedné potahované tabletě. Dalšími složkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob a oxid titaničitý. Cetirizin-ADGC působí jako antihistaminikum a potlačuje účinek histaminu, který se podílí na alergických reakcích. Mohou se objevit různé nežádoucí účinky, jako jsou gastrointestinální potíže, bolest hlavy a únava. Přípravek by neměl být používán v případě známé přecitlivělosti na složky přípravku, u dětí mladších 6 let a v případě zhoršené funkce ledvin. Během těhotenství a kojení je třeba se před použitím poradit s lékařem. Skladování cetirizinu-ADGC nevyžaduje žádné zvláštní podmínky. Neexistuje žádná speciální komerční forma, přípravek je nabízen ZENTIVA PHARMA.Recenze léčivých přípravků
JMZ
24/4/2022
Všechno bylo skvělé! Vždy se rádi vrátíme. Dobré a levné. Velmi rád si objednám znovu!
Hs
5/4/2022
Můj každodenní společník po mnoho let v pylové sezóně, bez něj bych byl velmi, velmi nemocný. Velmi dobře pomáhá.
GENA
1/9/2021
Velmi účinný prostředek proti senné rýmě, pylovým alergiím apod., který mohu užívat i během dne, aniž bych se cítila unavená. Cena je také velmi příznivá.
P.Keller
16/7/2021
Velmi dobře snášený produkt, který mě osobně vůbec neunavuje. Vřele doporučuji! TOP
J. R.
27/6/2019
Pomáhá mi při pylové alergii, zejména v květnu/červnu. Velmi dobře se snáší, ale tablety mě velmi unavují.
Sigrid Bretzel
26/5/2019
tento produkt používám již mnoho let na zmírnění svědění v noci a mohu pak velmi dobře spát.
.
25/5/2019
Můj každodenní společník po celá léta v pylové sezóně, mohu jen doporučit, pomáhá dobře
Jojo
22/5/2019
Už 2 roky mám svědivou kožní vyrážku, nikdo nedokáže říct, odkud pochází. Pak jsem si vzala Ceterinzin, protože můj otec také trpí alergií (ale sennou rýmou) a okamžitě mi pomohl. Teď ho beru každý večer a spím ještě lépe. Pokud si ho však zapomenu vzít, vyrážka se okamžitě vrátí.
Grein Gerhard
24/5/2018
Vše je v pořádku, protože produkty dorazily a fungují přesně tak, jak jsme si mysleli
Daniel F. (Gast)
8/5/2018
Funguje to zázračně, v mém případě mnohem lépe než léky na předpis. Zatím jsem vyzkoušel Urtimed Levocetirizin Loratadin Fexofenaderm Cetirizin ADGC Kromě ADGC byly všechny ostatní placebo. ADGC vás trochu unaví, takže ho berte večer, ale jinak nemá žádné vedlejší účinky.
Napsat recenzi
Populární v Nouzová pomoc
-36%

VIVIDRIN Azelastin 0,5 mg/ml oční kapky, 6 ml
VIVIDRIN Azelastin 0,5 mg/ml Augentropfen
$8.57 $13.40